• خرداد ۲۸, ۱۴۰۳ ۰۰:۰۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

سیفی: یک بنای غیرمجاز با دریافت حکم قضایی تخریب و رفع اثر شد

روتیتر: مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج از تخریب یک بنای غیرمجاز در فلکه پنجم خیابان امام رضا(ع) این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، محمدرضا سیفی افزود: این بنای غیرمجاز سبب سدمعبر درخیابان اصلی فردیس شده بود که به دلیل بی توجهی مالک به اخطارهای شفاهی و کتبی صادره از سوی شهرداری منطقه، هماهنگی های لازم به منظور تخریب و رفع اثر آن انجام شد و نسبت به صیانت از حقوق شهروندی همشهریان اقدام کردیم.

وی با بیان اینکه پرونده این ملک به کمیسیون ماده صد فرستاده و دستور تخریب آن صادر شد، بیان داشت: این بنا در زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع احداث شده بود که توسط تیم های عملیاتی شهرداری و با حکم قضایی و همکاری نیروی انتظامی تخریب و رفع آثار شد.

به گفته مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج، بر این اساس، پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز به عنوان اولویت مهم در دستور کار منطقه سه شهرداری کرج قرار گرفته است و خطرات و پیامدهای ناشی از این شیوه ساخت را متوجه صاحبان بنا می داند و به صورت کاملا قانونی با متخلفان برخورد می شود.

این مسئول شهری گفت: تداوم ساخت و سازهای غیر مجاز در گوشه و کنار شهر در حالی ادامه دارد که کارشناسان و تیم های نظارتی واحد کنترل و نظارت منطقه به طور شبانه روزی در حال شناسایی این ساخت و سازها و برخوردهای قانونی با عاملان آنها هستند.

سیفی در بخش پایانی سخنانش گفت: شهرداری این منطقه در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز اهتمام ویژه ای خواهد داشت و از سازندگان بناها تقاضا می گردد با احترام به حقوق شهروندی دیگر همشهریان ساخت بناها را از کانال و مجاری قانونی دنبال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *