• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۴۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

بزرگترین پیاده راه تندرستی استان البرز بزودی در منطقه۴ به بهره برداری می رسد

روتیتر: شهردارکرج، با حضور در منطقه ۴ شهرداری این کلانشهر از پروژه احداث بزرگترین پیاده راه تندرستی واقع در حاشیه باغ سیب بازدید کرد و با رصد اقدامات صورت گرفته، از بهره برداری این طرح بزرگ عمرانی در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،علی ترکاشوند به همراه بهنام محمودی نماینده مردم کرج در پارلمان شهری، از پروژه کلان احداث پیاده راه تندرستی واقع در منطقه ۴ شهرداری کرج بازدید کرد و ساخت آن را یکی از طرح های عمرانی موفق این منطقه برشمرد.

در این بازدید شهردار کرج به رصد مراحل اجرایی عملیات عمرانی مذکور پرداخت و از نزدیک در جریان روند پروژه و آگاهی از نیازها و مشکلات قرار گرفت و نسبت به مرتفع ساختن آنها دستورات لازم را صادر کرد.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج نیز در روند بازدید از پروژه پیاده راه تندرستی حاشیه باغ سیب، اظهار داشت: فاز یک این پروژه در هزار و ۸۰۰ متر طول و ۱۷ متر عرض می باشد که بخشی از آن به فضای سبز و قسمتی دیگر به پیست دوچرخه سواری اختصاص می یابد.

سید رضا فیض یادآور شد: تاکنون و با همت حوزه عمران منطقه، موفق به پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی در پروژه مذکور شده ایم که در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

این مسئول خاطر نشان کرد: منطقه ۴ شهرداری کرج تاکنون در حاشیه باغ سیب این منطقه، عملیات های عمرانی ساخت پیاده راه تندرستی، نرده گذاری و جدول گذاری را در دست اقدام قرار داده است.

وی افزود: همچنین اجرای عملیات کفپوش و ایجاد فضای سبز در حاشیه باغ سیب نیز با حفظ و نگهداری از دیگر درختان در هزار و ۸۰۰ متر به انجام رسیده است. این راه بزرگترین جاده تندرستی استان البرز می باشد که از ابتدای بلوار دانش تا کمربندی گلستان که در فاز یک سه راه شهرداری بوده تا تقاطع چهارباندی ادامه پیدا می کند.

فیض در پایان بیان کرد: فاز دو پروژه پیاده راه تندرستی حاشیه باغ سیب نیز از تقاطع چهار باندی تا کمربندی گلستان درحال تسطیح و آماده سازی می باشد که امیدواریم تمام این اقدامات بتواند تا حد زیادی رضایت شهروندان این منطقه را در زمان بهره برداری فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *