• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۱:۳۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

عطایی: اجرای طرح ضربتی جمع آوری ضایعات و نخاله ها در منطقه ۹

روتیتر: سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج از اجرای طرح ضربتی جمع آوری ضایعات و نخاله ها با هدف پاکسازی محلات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،حسین عطایی عنوان کرد: طرح ضربتی جمع آوری ضایعات و نخاله ها در راستای خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان اجرایی شد، چرا که وجود نخاله ها موجی از مشکلات زیست محیطی و مخاطرات بهداشتی را متوجه زندگی شهروندان می کند و مردم بارها خواستار اهتمام بیشتر مسئولان نسبت به جمع آوری و ساماندهی اضافات و زوائد بصری از محیط زندگی خودشان شده اند.

این مسئول با درخواست از سازندگان بناها به منظور پرهیز از رها کردن نخاله ها و زباله ها در سطح شهر، عواقب و مشکلات ناشی از این اقدام غیر مسئولانه را متوجه خود شهروندان دانست و اضافه کرد: طرح مذکور از سوی حوزه خدمات شهری منطقه به وسیله یک دستگاه لودر، بابکت و کامیون صورت پذیرفت که طی آن تمام نخاله ها و ضایعات رها شده جمع آوری شد و به محل دفن زباله ها انتقال یافت.

به گفته عطایی، در این طرح همچنین تعدادی خودروی فرسوده که سبب سد معبر در این منطقه شده بودند، جمع آوری شدند. این خودروها توسط حوزه کنترل نظارت منطقه ۹ شهرداری کرج به پارکینگ عمومی منتقل شدند.

این مسئول گفت: اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول و معابر عمومی سطح منطقه از دیگر اقداماتی است که توسط حوزه زیباسازی به اجرا در آمده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه تابلوهای مزاحم و اضافی، موجب آلودگی بصری سطح شهر شده بودند، از جمع آوری آنها خبر داد و بیان کرد: این عملیات در قالب طرحی ضربتی طی دو هفته به اجرایی شد و به اتمام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *