• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۳۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

کمالیزاده: بهره برداری از پل اصلی تقاطع غیرهمسطح حصارک در پاییز سال جاری

روتیتر: معاون فنی عمرانی شهرداری کرج پیشرفت فیزیکی مجموعه پل های تقاطع غیرهمسطح حصارک را ۴۵ درصد عنوان کرد و گفت: پل اصلی b1 از تقاطع مذکور در پاییز امسال آماده بهره برداری خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،علی اصغر کمالی زاده بیان داشت: با توجه به حساسیت و اهمیت محور آزادراه کرج – قزوین، احداث این تقاطع با سرعت و کیفیت بالایی از سوی سازندگان در حال اجراست که امیدواریم بخشی از این طرح تا پایان پاییز سال جاری به بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: بر اساس هماهنگی های قبلی، اقدامات اجرایی طرح انحراف ترافیک آزادراه کرج – قزوین در محدوده تقاطع غیرهمسطح حصارک در نخستین روز از شهریورماه صورت گرفت که بر اساس آن عملیات نصب سازه موقت حفاظ آزادراه در محل تقاطع آغاز شد.

کمالی زاده به ادامه این عملیات در روزهای آتی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه محور فوق یکی از پرترددترین محورهای شهری کرج و در اتصال به شهرها و استان های همجوار است، اجرای هر چه سریعتر طرح مد نظر است که این امر با لحاظ کیفیت لازم انجام می گیرد. با این حال صبوری و همراهی شهروندان مهمترین امتیاز ما برای ادامه موفق طرح و رعایت ضوابط و استانداردهای لازم در احداث این تقاطع می باشد.

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج، ضمن تقدیر از صبوری و همراهی شهروندانی که روزانه و در مسیر تردد خود از محور مذکور متحمل زحمات و صرف وقت می شوند، اضافه کرد: همچنین همکاری دستگاه ها و ارگان های مرتبط بویژه پلیس راه استان در این خصوص قابل تحسین و امتنان است.

وی ادامه داد: به طور قطع ادامه این همکاری و نیز حذر شهروندان از تردد و سفرهای غیرضروری در این مسیر یاری بخش ما در تکمیل تقاطع غیرهمسطح حصارک و احداث پل های مربوط به آن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *