• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۲:۴۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

عطایی: اجرای ۱۷ هزار متر خط کشی محوری تا پایان مهر ماه جاری

Byrotit

سپتامبر 8, 2015

روتیتر: سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: با توجه به اجرای طرح استقبال از مهر در این منطقه، بیش از ۱۷ هزار متر خط کشی محوری تا پانزدهم مهرماه سال جاری در سطح معابر به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،حسین عطایی  عنوان کرد: با توجه به فرارسیدن سال تحصیلی جدید، طرح استقبال از مهر در سطح منطقه ۹ شهرداری کرج آغاز شده که در طرح مذکور تمهیدات ترافیکی، عمرانی، خدماتی و زیباسازی به منظور افزایش رفاه حال شهروندان اتخاذ می شود و به مرحله اجرا در می آید.

سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج به تشریح اقدامات حوزه حمل و نقل و ترافیک این منطقه در طرح استقبال از مهر پرداخت و اظهار کرد: بر این اساس، ایمن سازی و تجهیز علائم ترافیکی، خط کشی معابر اصلی شهر، نصب علائم هشدار دهنده اعم از تابلوهای انتظامی، هدایت مسیر و… در دستور کار این حوزه قرار گرفته است که با در نظر گرفتن الویت ها اجرایی می شوند.

عطایی افزود: مقرر شده است در قالب طرح استقبال از مهر، ۱۷ هزار متر خط کشی محوری، ۹۰ بلوک خط کشی عابر پیاده و رنگ آمیزی سرعت گیر های سطح منطقه تا پانزدهم مهر ماه سال جاری محقق گردد.

مرمت و ساماندهی کلیه تابلوهای انتظامی و هدایت مسیر، بهسازی و ساماندهی چراغ های راهنمایی و رانندگی و ایمن سازی معابری که به واسطه آن دسترسی عابران پیاده به ایستگاه های تاکسیرانی و اتوبوسرانی میسر می شود از دیگر تمهیداتی بود که سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج از اجرای آنها به صورت مرحله ای در این طرح خبر داد.

وی در پایان یادآور شد: تهیه ۲ هزار بروشور و نصب بنرهایی با مضامین آموزش های ترافیکی در راستای افزایش سطح آگاهی های شهروندان نسبت به مسائل ترافیک شهری از دیگر تصمیماتی است که در دستور کار قرار گرفته تا به این وسیله افزایش رفاه حال شهروندان به ویژه دانش آموزان را در سطح منطقه ۹ شهرداری کرج با توجه به شروع فصل تعلیم و تربیت میسر نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *