• خرداد ۲۸, ۱۴۰۳ ۰۰:۱۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رضوانی: قطعه جدید در آرامستان بهشت سکینه (س) به بهره برداری رسید

روتیتر: مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج از احداث قطعه مجاور ۱۰ در آرامستان بهشت سکینه (س) خبر داد و گفت: این قطعه با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،غلامرضا رضوانی با اعلام این خبر و در توضیح هدف از اجرای عملیات مذکور افزود: با توجه به درخواست شهروندان مبنی بر خرید قبر نزدیک قبور متوفیان خود سازمان آرامستان ها بر آن شد تا قطعاتی مجاور دیگر قطعات احداث کند.

این مدیرعامل با اشاره به اینکه در این قطعه قبور به صورت خانوادگی طراحی شده است، اظهار کرد: قبرها به صورت ردیفی و در هر ردیف ۱۰ قبر قرار گرفته است.

وی مساحت قطعه مجاور ۱۰ را شش هزار متر مربع ذکر و با اشاره به اینکه مجموعا هزار و ۳۶۳ قبر در این قطعه قرار دارد، افزود: سازمان آرامستان ها در تلاش است با ارائه خدمات مناسب رضایت شهروندان را کسب کرده و آرامش را به روحیه شهروندان تزریق کند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود به دیگر اقدامات سازمان در راستای کسب رضایت شهروندان اشاره کرد و گفت: بازسازی قطعه های قدیمی از این اقدامات است که در گذشته ای نه چندان دور در قطعات یک، شش و هفت اجرایی شده است.

رضوانی در تشریح مساحت قطعات شش و هفت بیان کرد: قطعه هفت با مساحت هفت هزار و ۵۴۰ متر و قطعه شش با مساحت دو هزار و ۱۳۱ متر مورد ساماندهی و بازسازی قرار گرفتند.

این مدیرعامل سنگفرش مسیرهای تردد شهروندان بین قطعات و خیابانها را از دیگر اقدامات رفاهی شهروندان در آرامستان بهشت سکینه (س) نام برد و گفت: با توجه به اینکه آسفالت در هوای سرد و گرم دچار ترک خوردگی شده و ناهمواری هایی در سطح مسیر تردد عابرین پیاده و زائرین اهل قبور به وجود می آید، سازمان آرامستانها بر آن شد تا با استفاده از روش های کارشناسی نسبت به افزایش دوام پروژه های عمرانی اقدام نماید.

وی در پایان اضافه کرد: اقدامات دیگری از جمله آبیاری درختان به صورت قطره ای، ایجاد باغچه در بخشی از آرامستان، ایجاد زیبایی های بصری در این محل و… اجرا درآمد. همچنین سیاست های سازمان آرامستانها در آینده بر مبنای ارائه خدمات نوین رفاهی تعریف شده که امید است شاهد تحقق آنها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *