• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۱۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

استاندار البرز:نمایشگاه گل و گیاه کرج با شکوه تر شده/حفظ باغ سیب مهر شهر در گرو موافقت وزائرت راه و شهرسازی

Byrotit

سپتامبر 8, 2015

روتیتر: استاندار البرز با بیان اینکه نمایشگاه گل و گیاه کرج باید به صورت دائمی برگزار شود، گفت: باتوجه به ظرفیت‌های موجود در شهر کرج انتظار می‌رود مدیریت شهری اهتمام ویژه برای برپایی نمایشگاه دائمی اتخاذ کند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،

سیدحمید طهایی در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه گل و گیاه کرج که شامگاه دیروز در باغ گل‌ها ‌واقع در پارک چمران برگزار شد‌ در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خرسندیم ‌امسال با تجربه سال گذشته و با همت بیشتر، باغ گل و گیاه بسیار زیباتر و باشکوه‌تر برگزار شود.
وی افزود: استان البرز در کنار پایتخت به عنوان منطقه‌ای سرسبز و با آب و هوای بسیار مناسب برای رشد گل و گیاه مطرح است که به نظر می‌رسد کرج به عنوان باغ‌شهر می‌تواند با توجه به امکانات و استعدادهای موجود به ویژه در بخش خصوصی، نمایشگاه دائمی داشته باشد.

استاندار البرز با بیان اینکه از تکنولوژی روز و بخش فنی خوبی برای این بخش بکار گرفته شده و بخشی از محصولات خود را صادر می‌کند، گفت: البرز در بخش گیاهان، درخت، میوه و باغات و نیز بخش گل و گیاه حرف برای گفتن دارد که امید است این نمایشگاه به صورت دائمی در البرز برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: باید به گونه‌ای فعالیت کنیم که سایر مناطق شهر نیز دارای چنین نمایشگاهی باشد و در این راستا پیشنهاد می‌شود در مسیر جاده تهران به شمال و قزوین نیز تابلوها و اعلاناتی برای حضور بیشتر مردم در این مکان نصب شود.

طهایی ضمن ارزیابی نمایشگاه گل و گیاه کرج در ۲ سال گذشته، تصریح کرد: نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته با شکوه‌تر و پربارتر برگزار شد که ناشی از تجربیات برگزارکنندگان بود و فضا بسیار مطلوب‌تر از گذشته به نظر می‌رسد.

 

استاندار البرز با اشاره به نقاط ضعف این نمایشگاه به مدت کوتاه برگزاری آن اشاره کرد و افزود: باید با توجه به هویت باغ شهری کرج، نمایشگاه دائمی در شهر وجود داشته باشد و این فرصتی است که در اختیار ما مسئولان قرار دارد و انتظار می‌رود این امر مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد.

وی اظهار داشت: ابتکاراتی که در نمایشگاه امسال به کار گرفته شد فضای مطلوبی به وجود آورد که امید است ادامه داشته باشد و این از نقاط قوت این نمایشگاه محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *