• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۴۱

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رضوانی: قبور شهدای آرمیده در آرامستان بهشت سکینه (س) ساماندهی می شود

Byrotit

سپتامبر 10, 2015

روتیتر: مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج از ساماندهی و بازسازی قبور شهدای آرامستان بهشت سکینه خبر داد و افزود: هدف از اجرای این مهم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و فراهم کردن فضایی معنوی به منظور ایجاد ارتباط بهتر مردم با شهداست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،غلامرضا رضوانی ، با اشاره به اینکه تاکنون پنج شهید بهشت سکینه (س) را منور کرده اند، گفت: بازسازی قبور آنان در آینده ای نه چندان دور به پایان رسیده و تمام قبور شهداء با طراحی یکسان در آرامستان خودنمایی می کنند.

این مدیرعامل با بیان اینکه امینت و آرامش امروز حاصل جانفشانی ها و ایثار شهداء است، اظهار داشت: غیرت دلیر مردان تاریخ و قدرت ایمان آنها در رویارویی با دشمنان مثال زدنی است و دین نسل جدید به آن بزرگواران رعایت مسائل دینی و ارج نهادن به اصول اخلاقی و اسلامی است.

وی ادامه دادن راه بزرگمردان غیور را مهم ترین وظیفه نسل امروز ذکر و عنوان کرد: شهداء راه ائمه و پیامبران را ادامه دادند و ما نیز باید قدم در ادامه راه آنان بگذاریم چرا که شهیدان با خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند و حفاظت از این نهال به عهده ماست.

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج، احترام به مقام شامخ شهداء را از مهم ترین دغدغه های این سازمان ذکر و عنوان کرد: تلاش سازمان بر این است تا ارزش شهداء حفظ شده و فرهنگ ایثار و شهادت در تمام نسل ها نهادینه شود.

رضوانی در پایان با اشاره به اینکه اقدامات مطلوبی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سازمان آرامستان ها در دستور کار قرار گرفته است، اظهار امیدواری کرد: خانواده ها منش شهیدان را سر لوحه تربیت فرزندان خویش قرار دهند تا دشمنان در هیچ بازه زمانی نتوانند کشور ما را در برنامه تسخیر خود قرار دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *