• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۳۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

دکتر ترکاشوند:نیروهای مسلح، دژ مستحکم دفاعی در برابر هرگونه تهدید داخلی و خارجی

روتیتر: شهردار کلانشهر کرج از نیروهای مسلح به عنوان دژ مستحکم دفاعی نظام اسلامی و ملت ایران در برابر هرگونه تهدید داخلی و خارجی یاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،

شهردار مرکز البرز عصر روز گذشته با همراهی معاونین، مدیران مناطق ۱۲ گانه، مدیران عامل سازمانها و جمعی از اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه در پادگان شهید کلهر حضور یافته و ضمن دیدن از بخش های مختلف این مجتمع نظامی، از نزدیک با فعالیت ها و ماموریت های پادگار مذکور آشنا شدند و با فرماندهان و دست اندرکاران امر به گفتگو نشستند.

علی ترکاشوند در این بازدید با بیان اینکه اقیانوس نیروهای مسلح در مسیر ولایتمداری و دفاع از آرمان های شهداء و امام شهداء جریان دارد، گفت: امروز بواسطه قدرت دفاعی قابل توجه ایران اسلامی هیچ کشوری در سطح منطقه و جهان جرات نگاه چپ انداختن به منافع و ارزش های این ملت را ندارد و دنیا به این واقعیت بزرگ پی برده است که تنها با گفتمان منطق و مذاکره می توان با کشورمان تعامل سازنده و قانونی داشت.

وی، هشت سال دفاع مقدس و خون هایی که در راه دفاع از قرآن و اسلام بر زمین ریخته شد را یادآوری کرد و بیان داشت: کشورهای زورگو و متخاصم جهان ابتدا با زور اسلحه و اتکا به توان نظامی قصد عقب راندن ایران اسلامی از مواضع و آرمان های الهی و انسانی خود را داشت اما پس از هشت سال جنگ بی امان و استقامت مثال زدنی رزمندگان جان بر کف اسلام به این نتیجه رسیدند که قدرت سلاح ایمان و اعتقاد قلبی بسیار بالاتر از قدرت توپ و تانک و تفنگ است و در نهایت شرمنده و رو سیاه و بدون دستاوردی دست از تجاوزگری برداشتند.

شهردار کرج اضافه کرد: البته جنگ بین حق و باطل به پایان نرسیده و تا همیشه تاریخ دشمنی ایران و آمریکا ادامه خواهد داشت؛ چرا که آمریکا حامی رژیم خونخوار اسرائیل است و آنها از کشتن زنان و کودکان بیگناه هیچ ابایی ندارند. آنها در ظاهر مروج حقوق بشر و آزادی بیان هستند اما در عمل برای حفظ منافع و بقای خویش از انجام هیچ عمل ضد انسانی و اخلاقی دریغ نمی ورزند.

این مسئول ارشد از اهتمام مدیریت شهری کرج برای مقابله با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی سخن گفت و عنوان کرد: البته مجموعه بسیج و سپاه پیش قراولان مقابله با جنگ نرم  هستند و شهرداری کرج نیز به سهم خویش آماده مشارکت مادی و معنوی برای برگزاری نمایشگاه ها، جشنواره ها، مسابقات و سمینارهایی است که هدف از آنها به تصویر کشاندن چهره واقعی استکبار جهانی و آگاه سازی نسل جدید در برابر تهدیدهای فرهنگی و اجتماعی باشد.

ترکاشوند، پادگان شهید کلهر و اقداماتی که از سوی این مجموعه در حوزه های مختلف نظامی، امنیتی، فرهنگی، دینی و تربیتی صورت می پذیرد را مایه مباهات و افتخار مردم و مسئولان دانست و اذعان داشت: آشناسازی مردم با فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته موجب تقویت ارتباط ملت و حاکمیت شده و نظام اسلامی را برای حرکت شتابان در مسیر مقابله با جنگ نرم و هرگونه تهدیدات داخلی و خارجی مصمم تر از گذشته می سازد.

وی با تاکید بر اینکه شجره طیبه بسیج متعلق به طیف و قشر و گروه و جناح خاصی نیست، همه ملت ایران را بسیجیان جان بر کف و سربازان رهبر معظم انقلاب اسلامی خواند و افزود: هشت سال دفاع مقدس مصداق عینی این مدعاست و در آن روزهای سخت از مرد و زن گرفته تا پیر و جوان برای دفاع از حریم ولایت و ایستادگی در برابر دشمن خارجی آستین همت بالا زده و رژیم بعثی عراق را سر جای خودش نشاندند تا دنیا بداند که ایرانی تهدیدپذیر و تسلیم شدنی نیست!

شهردار کرج در پایان برای حمایت از فعالیت های فرهنگی و آموزشی این پادگان قول مساعد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *