• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

دکتر ترکاشوند: وظیفه مدیران شهری فقط خدمت صادقانه به مردم است

روتیتر: شهردار کلانشهر کرج اظهار داشت: مدیران شهری وظیفه و رسالتی جز خدمت صادقانه به مردم ندارند و باید این مهم که کار بهترین عبادت ها می باشد و را سرلوحه و نصب العین خویش قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،جلسه ملاقات مردمی شهردار این کلانشهر صبح امروز در محل نمازخانه ساختمان مرکزی برگزار شد و طی آن علی ترکاشوند همراه با قائم مقام و جمعی از معاونین و مدیران در جمع شهروندان حاضر شد و پای صحبت ها، درد دل و دغدغه های آنها نشست.

وی با دقت به موضوعاتی که از سوی حاضرین مطرح می شد، گوش داد و ضمن یادداشت برداری نکاتی به منظور پیگیری و بررسی بیشتر، دستورات لازم را برای رفع مشکلات شهروندان در چارچوب قوانین و مقررات جاری صادر کرد.
ترکاشوند در حاشیه این جلسه به خبرنگار ما گفت: شهروند مداری و تکریم ارباب رجوع یکی از سیاست های محوری مدیریت شهری کرج می باشد و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها مورد تاکید و تایید قرار داده اند، روابط نهادهایی همچون شهرداریها باید بیش از پیش با مردم تقویت شود و بتوانیم آنطور که شایسته است خادم ملت باشیم.وی با تاکید بر اینکه مدیریت شهری کرج در سال همدلی و همزبانی با زبان خدمت با شهروندان سخن می گوید، گفت: تاکید موکد بنده به مدیران شهری چیزی جز تکریم ارباب رجوع و حضور در جمع شهروندان به منظور اطلاع از دغدغه ها و مطالبات ایشان نیست و همچنین اخطار داده ام که هرگونه رفتار نامناسب با مراجعین خانواده بزرگ شهرداری دارای عواقب ناخوشایندی خواهد بود.

ترکاشوند خطاب به مدیران، معاونین و کارکنان ستاد مرکزی، مناطق ۱۲ گانه و سازمان های تابعه شهرداری کرج تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع را اولویت کاری خویش قرار دهید و در صورت مراجعه شهروندان برای انجام امور اداری، تقسیط بدهی ها، مساعدت و…، تا جایی که قوانین و مقررات اجازه می دهد، همراهی لازم را با مردم داشته باشید و زمینه را برای نارضایتی آنها فراهم نکنید. چرا که کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند و باید برای آراستگی این ویترین پیوسته در کار و تلاش بود.

شهردار مرکز البرز، تلاش برای راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک شهر را گامی بزرگ در راستای تکریم ارباب رجوع برشمرد و ادامه داد: با تحقق این مهم، مراجعات حضوری مردم به ساختمان های اداری شهرداری تا حد زیادی کاهش خواهد یافت و ضمن ایجاد مقدمات رفاه حال همشهریان، شاهد کاهش ترافیک و مشکلات زیست محیطی خواهیم بود.

به گفته کلیددار ایران کوچک، شورای اسلامی شهر و شهرداری در شرایط کنونی که مرکز البرز به کارگاه بزرگ اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی تبدیل شده است، مردم را بهترین سرمایه های اجتماعی می دانند و از طریق همکاری با دولت و سایر قوا برای سازندگی و عمران مضاعف شهری در تلاش هستند که شاهد به ثمر رسیدن طرح های کلانی در همین راستا می باشیم.

یادآور می شود در این نشست به بسیاری از درخواست و تقاضاهای شهروندان حاضر در جسله ملاقات مردمی ترتیب اثر داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *