• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۵۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

ستاندار البرز: معتمدین محلات مردم را به شرکت پرشور در انتخابات آتی دعوت کنند

روتیتر: استاندار البرز اظهار داشت: از معتمدین محلات انتظار می رود مردم را به شرکت پرشور و آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کنند و از آنها بخواهند که با حضور مثال زدنی خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان غربی بزنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،یکصد و هفتاد و دومین جلسه مجمع معتمدین شهر در حالی برگزار شد که سید حمید طهایی و محمدتقی ایرانی نمایندگان عالی دولت در استان البرز و شهرستان کرج مهمانان ویژه آن بودند و ضمن استماع دغدغه ها و مطالبات این قشر حساس از جامعه، همچنین نکاتی را به منظور مد نظر قرار گرفتن از سوی معتمدین محلات متذکر شدند.

در ابتدای این جلسه، ابتدا عباسعلی زالی رئیس و محمد محسنی دبیر مجمع معتمدین شهر کرج نسبت به اقدامات گذشته و پیگیری های صورت گرفته جهت رفع مشکلات محلات شهر توسط این نهاد مردمی گزارشی را ارائه دادند. سپس انصاری و اعلایی به نمایندگی از شورای برنامه ریزی و تنی چند از نمایندگان مناطق نسبت به بیان دیدگاه های علمی، فرهنگی و عمرانی خود اقدام نمودند.
سپس استاندار البرز به ایراد سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: معتمدین محلات پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و این قشر ولایتمدار و امانتدار از جایگاه ویژه ای در نظام اسلامی برخوردار می باشند که باید از این پتانسیل عظیم در راستای برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری بهره جست.
طهایی با بیان اینکه چشم جهانیان به انتخابات اسفند ماه دوخته شده است، اذعان داشت: معتمدین محلات باید همسو با رسانه ها ضرورت حضور آگاهانه در پای صندوق های رای را به اقشار مختلف مردم متذکر شوند و از آنها تقاضا کنند با احساس مسئولیت در برابر سرنوشت اجتماعی خویش، نسبت به انتخاب افرادی دلسوز، متعهد، متخصص و با ایمان برای قرار گرفتن در کسوت نمایندگی خود اقدام کنند.
وی با تاکید بر اینکه دولت یازدهم با روحیه تدبیر و امید روی کار آمده است، گفت: باور رئیس جمهور محترم این است که بدون مشارکت و همراهی اقشار مختلف جامعه قادر به انجام کارهای بزرگ نخواهیم بود و تیم مذاکره کننده هسته ای نیز به پشتوانه همین اعتماد و همراهی موفق به غلبه بر ابرقدرت های جهانی شد و منطق مذاکره و گفتگوی ایران اسلامی را به کرسی پیروزی نشاند.
محمدتقی ایرانی فرماندار شهرستان کرج نیز طی سخنانی خواستار مشارکت معتمدین محلات در پیاده سازی اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید شد و گفت: در انتخابات پیش رو نیز حساب ویژه ای روی معتمدین محلات باز کرده ایم و با مشارکت آنها ان شاء الله یک انتخابات سالم، شفاف، قانونی، حداکثری و پرشور را شاهد خواهیم بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *