• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۲۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

حسین سعیدی: اخلاق و کرامت انسانی عنصر اصلی فرهنگ ایرانی – اسلامی است

روتیتر: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت احیای فرهنگ اصیل ایرانی اظهار داشت: اخلاق و کرامت انسانی عنصر و شاکله اصلی فرهنگی ایرانی – اسلامی است و این مهم باید در تمام سطح شهر مورد توجه همگان قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،حسین سعیدی سیرایی در نشست مشترک با فعالان حوزه فرهنگ و ورزش که در فرهنگسرای شهید مرتضی آوینی برگزار شد، گفت: در فرهنگ ایرانی و اسلامی هرگز نمی توان عنصر اخلاق و کرامت انسانی را از فعالیت ها جدا نمود و بر همین اساس و بر مبنای احترام به دغدغه های کارکنان سازمان و افزایش بهره وری این جلسات برگزار می شود.

این مدیرعامل در ادامه افزود: افزایش میزان مشارکت کارکنان یکی از مهمترین شاخص های افزایش کارایی محسوب شده و بر عکس، کم کاری نه تنها موجب دلسردی که در نهایت باعث کاهش بهره وری در برنامه ها می شود.

وی همچنین توجه به عقلگرایی و آینده نگری در اجرای برنامه های فرهنگی را در افزایش راندمان کاری پرسنل امری ضروری برشمرد و گفت: تحقق این مهم با داشتن تعهد به خدمت موجب ساخت آینده ای مطلوب تر برای نسل های آینده خواهد بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری کرج اضافه کرد: اکنون در سطح استان البرز نام سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج به عنوان یکی از مهمترین نهادهای خدمات دهنده فرهنگ و ورزش مطرح شده و این نشانه قرار داشتن این سازمان در مسیر رشد و پیشرفت است.

به گفته وی، با توجه به رسالت خاص سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، علاوه بر ارایه خدمات به بدنه مدیریت شهری باید فعالیت های بسیاری در زمینه فرهنگسازی در تمامی سطوح مهارت های زندگی و ورزشی و ارایه خدمات صحیح همراه با استاندارهای شهرنشینی را به مردم ارایه دهد تا بتوان زمینه های رشد نشاط و آرامش عمومی را فراهم آورد.

سعیدی سیرایی توسعه خدمات، گسترش دسترسی‌پذیری به امکانات و بهبود زیرساخت های فرهنگی و ورزشی را از مهمترین وظایف سازمان دانسته و اظهار کرد: بهبود فعالیت‌های شغلی و رضایت بیشتر همکاران و منسجم تر بودن مجموعه می تواند ضمن بهبود بخشیدن به این خدمات، آنها را گسترش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *