• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

علی حاج کاظم:منطقه ۱۱ رشد مطلوبی را در توسعه اقدامات عمرانی داشته است.

روتیتر: رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج به منظور اطلاع از چگونگی اجرای پروژه های عمرانی، در منطقه ۱۱ شهرداری این کلانشهر حضور یافت و از نزدیک به تماشای اقدامات صورت گرفته در راستای خدمت رسانی به شهر و شهروندان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،علی حاج کاظم با حضور در منطقه ۱۱ شهرداری کرج با همراهی مدیر این منطقه ضمن بازدید از چند پروژه عمرانی در حال اجرا، در جریان آخرین تغییرات ایجاد شده این طرح ها قرار گرفت.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج در این بازدید چند ساعته ضمن تقدیر از اقدامات و زحمات حوزه عمران منطقه ۱۱ شهرداری این کلانشهر، بر تداوم روند فعلی و تخصیص اعتبارات بیشتر به منظور اجرای طرح های عمرانی تاکید کرد و گفت: امید است با توجه به کسب رتبه دوم درآمدی این منطقه طی ماه گذشته، شاهد اقداماتی زیرساختی به منظور آبادانی هر چه بیشتر این بخش از کلانشهر کرج باشیم.

علی حاج کاظم طی این بازدید از ساختمان اداری در حال ساخت منطقه ۱۱ شهرداری کرج، حریم الحاقی ۴۰۰ هکتاری شهر گرمدره به این منطقه و عملیات زیباسازی و ایمن سازی حاشیه اتوبان دیدار کرد و اظهار داشت: منطقه مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد مطلوبی را در توسعه اقدامات عمرانی داشته است.

این مسئول عنوان کرد: ارتقای خدمات رسانی در این منطقه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است و دستگاه‌های اجرایی باید کمر همت بسته تا مشکلات مردم را مرتفع سازند.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج نیز در جریان این بازدید بیان کرد: تا به حال در مبحث اسکلت ساختمان جدید اداری ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته ایم که تیغه بندی این مکان در حال انجام می باشد و تلاش ها بر آن است تا مکان مذکور در حداقل زمان ممکن به بهره برداری برسد.

مهدی فاطمی یادآور شد: توسعه خدمات عمرانی و رفاهی در سطح منطقه ۱۱ شهرداری کرج از سوی مدیران اجرایی این منطقه با جدیت پیگیری می شود و نسبت به مطالبات و نیازهای مردم بی‌تفاوت نبوده و در راستای مرتفع شدن خواسته های آنها برنامه های ویژه ای را در دستور کار خواهیم داشت.

این مسئول تاکید کرد: به دنبال آنیم با اجرای طرح های عمرانی و بهره‌برداری از آنها، گام‌های مؤثری را برای توسعه چند جانبه منطقه ۱۱ شهرداری کرج برداریم و موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوریم.

وی در پایان اضافه کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرج تاکنون حمایت های ویژه ای را از طرح های عمرانی این منطقه داشته اند و نقش بی بدیلی را در محقق شدن این طرح ها ایفا کرده اند تا موجب پویایی روزافزون این منطقه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *