• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۰۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

سلطانی مقدم خبر داد: عضویت سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج در انجمن بتن ایران

روتیتر: مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از عضویت این سازمان در انجمن بتن ایران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر افزود: با توجه به گسترش روز افزون مصرف سیمان و بتن در صنعت ساخت و ساز همراه با فعالیتهای علمی، فنی و تحقیقاتی در این زمینه، سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج مصمم به عضویت در انجمن بتن ایران گردید تا از این طریق ارتقای کیفیت سازه های بتنی در صنعت ساخت و ساز در اجرای هر چه بهتر پروژه های عمرانی این سازمان بیش از پیش لحاظ شود.

وی اظهار داشت: افزایش فزآینده هزینه های تعمیر و بازسازی سازه های آسیب دیده ناشی از تخریب مصالح مصرفی، بخش قابل توجهی از هزینه ساخت سازه ها را به خود اختصاص می دهد.

این مسئول در تایید سخنانش، افزود: با عضویت در این انجمن و آگاهی از آیین نامه های تنظیمی و بروز رسانی و رعایت آن، به طور حتم کیفیت و استانداردها روندی صعودی داشته و همچنین طول عمر سازه و ساختمان را بالا برده و به اقتصاد و منافع مالی و درآمدی سازمان کمک شایان توجهی خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنانش هدف از این عضویت را بنا به ضرورت داشتن نگاه عملکرد محور در بتن سازه ها توصیف و تاکید کرد: موضوع دوام مصالح مصرفی بویژه بتن امری ضروری است چرا که علاوه بر هزینه، موضوع حفظ محیط زیست، ما را مجبور به با دوام تر ساختن بتن می نماید.

سلطانی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: این مهم حاصل تلاش مجموعه سازمان عمران بالاخص واحد برنامه ریزی و توسعه در راستای اجرای شعار همیشگی سرعت، دقت و کیفیت در اجرای پروژه هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *