• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

زین العابدینی:مدیرعامل سازمان پارکهای شهرداری کرج حضور پررنگ مردم در نمایشگاه گل و گیاه را ستود

Byrotit

سپتامبر 19, 2015

روتیتر: محمدرضا زین العابدینی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از حضور بی نظیر مردم در چهارمین نمایشگاه گل و گیاه این کلانشهر تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،محمدرضا زین العابدینی اظهار داشت: چهارمین نمایشگاه گل و گیاه کرج از ۱۶ الی ۲۲ شهریور ماه سال جاری در محل باغ گلهای پارک شهید چمران برگزار که با استقبال حداکثری و بی نظیر شهروندان مواجه شد.

وی افزود: در ابتدا مقرر شده بود که در مجموع ۵ روز نمایشگاه برگزار شود که با توجه به استقبال بی نظیر و پرشور شهروندان، این رویداد بزرگ فضای سبز ۲ روز دیگر تمدید و تا یکشنبه ۲۲ شهریورماه جاری ادامه داشت.

این مسئول با تشکر از استقبال چشمگیر شهروندان از این نمایشگاه عنوان کرد: چنین استقبالی انگیزه مسئولان و دست اندرکاران را چند برابر کرد تا در سالهای آینده نیز این نمایشگاه برگزار شود.

زین العابدینی با اشاره به اینکه نمایشگاه گل و گیاه کرج امسال برای چهارمین سال متوالی در این کلانشهر برگزار شد، اعلام کرد: رضایت نسبی غرفه داران و بخش خصوصی از این مهم، نیز مایه افتخار سازمان پارکها است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در پایان ضمن تشکر از حضور شهروندان و بازدید از چهارمین نمایشگاه گل و گیاه، خواستار حمایت آنها از مسئولان و مدیران شهری در راستای انجام چنین اقداماتی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *