• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۰۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

تقاطع غیرهمسطح شهدای پلیس به ایستگاه پایانی نزدیک می شود

روتیتر: معاون فنی عمرانی شهرداری کرج به پیشرفت بالای تقاطع غیرهمسطح شهدای پلیس واقع در میدان امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: عملیات متعدد تکمیلی در این تقاطع در حال اجراست تا برای افتتاح طرح در اوایل آبان ماه مهیا شویم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، علی اصغر کمالی زاده ، مسیر احداث تقاطع مذکور را بین بلوار امام (ره) با بلوار سرداران شهید عنوان کرد و گفت: احداث طرح تقاطع غیرهمسطح امام خمینی (ره) از بهمن ماه سال ۹۳ آغاز شد و طبق قرارداد باید تا بهمن ماه امسال به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه با همت پیمانکار و حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج، این طرح چند ماه زودتر از موعد افتتاح خواهد شد، اذعان داشت: درصد تقریبی پیشرفت فیزیکی پروژه تا اواسط شهریور ماه ۸۰ درصد بوده است که اگر فعالیت ها با مشکلی مواجه نشود، طرح به زودی زیر بار ترافیک رفته و شهروندان می توانند از این معبر برای کاهش زمان در سفرهای درون شهری استفاده کنند.

کمالیزاده به اعتبارات صرف شده در این پروژه نیز اشاره کرد و گفت: قرارداد طرح تقاطع غیرهمسطح شهدای پلیس به مبلغ تقریبی ۲۵۰ میلیون بوده است و تاکنون عملیات مختلفی از جمله قیرگونی عرشه پل، عملیات انحراف ترافیک ضلع شرقی پل سرداران، خاکبرداری زیر عرشه پل و اجرای دوربرگردان غرب به غرب و نیز اجرای آسفالت رگلاژ عرشه پل روی این تقاطع انجام گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *