• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

غلامرضوانی: فاز سوم سالن اجتماعات آرامستان های کرج تکمیل شد

Byrotit

سپتامبر 21, 2015

روتیتر:مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج از تکمیل فاز سوم سالن اجتماعات این سازمان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،

غلامرضا رضوانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج مساحت تقریبی این سالن را ۹۶۰ متر ذکر و عنوان کرد: در این سالن آشپزخانه ای به مساحت ۱۹۲ متر نیز دایر شده است.

این مدیر، رستوران، اجتماعات، آمفی تئاتر، سرویس بهداشتی و لابی را از دیگر بخش های سالن اجتماعات سازمان آرامستان ها نام برد و افزود: این سالن به منظور تسهیل در امور رفاهی پرسنل احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل سالن اجتماعات سازمان از اقدامات این سازمان در نیمه اول سال بوده است، به ساخت آلاچیق (آرامگاه خانوادگی)در ضلع شرقی قطعه ۳۱ تا ۳۴ به عنوان دیگر اقدامات این نیمه از سال اشاره کرد.

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج تعداد آلاچیق های مذکور را ۶۰ عدد برشمرد و گفت: هر آلاچیق با مساحت تقریبی ۲۴ متر به بهره برداری رسیده است.

این مسئول مساحت کل آلاچیق های دایر شده را دو هزار و ۷۰۰ متر مکعب ذکر و بیان کرد: این آلاچیق ها با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث می باشند.

وی در ادامه از ۶۰۰ متر مکعب خاکبرداری به منظور احداث استخر در سازمان خبر داد و با اشاره به اینکه این استخر جهت نگهداری آب برای آبیاری درختان و… احداث شده است، گنجایش آن را ۵۷۵ متر مکعب آب اعلام کرد.

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج عمق استخر را دو و نیم متر با هشت متر عرض و ۳۰ متر طول بیان کرد و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال عملیاتی شده است.

رضوانی، بازسازی قطعه ۷ با اعتبار پنج میلیارد ریال را به عنوان دیگر اقدام سازمان در نیمه اول نخست سال یادآور شد و گفت: این مهم شامل جدول بندی، باغچه، پیاده رو و موزاییک کاری بوده است.

این مسئول در پایان سخنان خود به احداث آرامستان جامع امام علی (ع) اشاره و خاطر نشان کرد: این پروژه با هشت میلیارد ریال اعتبار و با مواردی از جمله جدولگذاری، پیاده روسازی، دیوار کشی، ورودی و احداث معابر به اتمام رسید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *