• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۲۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

حاج کاظم: دفاع مقدس گنجینه ای متعلق به تمام آزادگان جهان است

روتیتر: عضو آزاده شورای اسلامی شهر کرج گفت: دفاع مقدس گنجینه و میراثی فرا جناحی و متعلق به آزادگان و ایثارگران سراسر جهان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، علی حاج کاظم  ادامه داد: رمز پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی چیزی جز توکل به خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار علیهم السلام، ولایتمداری و شجاعت نبود که در راه رسیدن به قله های رفیع پیروزی هزاران انسان پاک و بی گناه در خون خویش غلطیدند و به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

وی، پیام هفته دفاع مقدس را وحدت کلمه، مقاومت و ایستادگی دانست و اضافه کرد: بر خلاف رژیم بعثی عراق که انگیزه های مالی آنها را برای جنگ افروزی علیه کشورمان متحد کرده بود، رزمندگان اسلام با لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی برای دفاع از جان و مال و ناموس ملت روانه جبهه ها شدند و در فضایی مملو از عشق و ایثار، برای شهادت و جانبازی بر یکدیگر سبقت می گرفتند.
رئیس کمیته اجتماعی پارلمان شهری کرج اذعان داشت: هفته دفاع مقدس متصل به مکتب و نهضت عاشورا است و همچنان که آرمان های آن قیام عظیم تا ابد الدهر ادامه خواهد داشت، انقلاب اسلامی نیز تا پایان جهان الگوی ملت های ستمدیده و سمبل عدالت طلبی و اسکتبار ستیزی باقی خواهند ماند.
حاج کاظم در ادامه خواستار تبیین ابعاد حقیقی هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان شد و ضمن تاکید بر آشنایی جامعه با رشادت های شهداء، ایثارگران و جانبازان که شکست تلخ رژیم بعثی عراق و حامیان غربی اش را به همراه داشت، بیان داشت: بازگویی این واقعیت ها برای نسل جدید موجب آگاهی ایشان از نقشه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی می شود و تهاجم فرهنگی را به بن بست شکست منتهی می کند.
خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: موفقیت های کنونی نظام اسلامی و ایستادگی ملت در برابر تحریم ها و فشارهای اقتصادی ماحصل عزم و اراده راسخی است که ملت در روزهای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اندوخته کرد و این انرژی آن قدر عظیم و بی منتها بود که قدرت های شرق و غرب را سر جایش نشاند و به آنها فهمانید که ایران اسلامی دیگر جولانگاه طمع ورزی ها و زیاده خواهی آنها نیست.
این مسئول شهری بر تکریم حقیقی و توجه به نیازهای مادی و معنوی قشر بزرگوار جانباز و ایثارگر و همچنین مهربانی با خانواده های معظم شهداء تاکید کرد و گفت: براستی چه پاداش و حقوقی می تواند پاسخگوی لطف و محبت همسران و مادران شهداء و جانبازان باشد و گوشه ای از سختی ها و مشکلاتی که آنها به جان خریده اند را جبران نماید؟ آری، این طایفه فرشتگانی در کالبد انسان هستند که باید از محضرشان نهایت بهره را برد و آنها را الگوی زندگی شخصی و اجتماعی قرار داد.
حاج کاظم در پایان با تبریک هفته دفاع مقدس به محضر ملت شریف و فهیم ایران و آزادگان سراسر دنیا، هر روز را روز پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی خواند و از تلاشها و اقداماتی که از سوی بسیج شهرداری کرج و سایر نهادها در راستای ارج نهادن این ایام شکوهمند صورت گرفته است، تقدیر و تشکر کرد.

یادآور می شود علی حاج کاظم که سابقه ماهها حضور در جبهه های حق علیه باطل را در کارنامه درخشان زندگی اش دارد، از اعضای جانباز شورای اسلامی شهر کرج می باشد که پس از سالها خدمت در دیگر عرصه ها، امروز در سنگر مدیریت شهری خادم شهر و شهروندان بوده و منشاء اثر خیر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *