• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۵۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

صدر نژاد:طرح پاکسازی حاشیه اتوبان کرج _ قزوین اجرایی شد

Byrotit

سپتامبر 28, 2015

روتیتر: مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج گفت: با همت نیروهای خدمات شهری منطقه و اکیپی از اداره راه و شهرسازی شهرستان کرج، طرح ضربتی پاکسازی حاشیه اتوبان کرج _ قزوین اجرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، عزیز صدرنژاد عنوان کرد: با همکاری شهرداری منطقه ۶ کرج و اداره راه و شهرسازی این شهرستان طرح پاکسازی حاشیه و رفوژ میانی اتوبان کرج – قزوین در محدوده منطقه انجام شد.

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج اظهار داشت: پاکسازی و جمع آوری زباله، شاخ و برگ درختان ، تنظیف ، رفت و روب و تسطیح خاک های مازاد از جمله اقداماتی بود که در این طرح انجام شد تا آراستگی و حفظ زیبایی های بصری شهر را شاهد باشیم.

صدرنژاد افزود: وجود غیرمجاز زباله های خانگی و نخاله های ساختمانی در اراضی خالی سطح شهر و حاشیه اتوبان موجب تجمع حیوانات و جانوران موذی در محل دپوی آنها، شیوع انواع بیماریها و مشکلات بهداشتی در جامعه می شود و از سویی نیز چهره شهر را مخدوش می کند.

این مسئول ادامه داد: کمک به سلامت محیط زیست، جلوگیری از انتشار ویروس های بیماری زا از طریق جریان باد به داخل شهرک های مسکونی، ارتقای سیما و منظر شهری، جلوگیری از تجمع حیوانات و حشرات موذی، کاهش معضلات فرهنگی ، امنیتی و پیشگیری از حوادثی همچون آتش سوزی از فواید و آثار مثبت طرح پاکسازی حاشیه اتوبان می باشد.

وی یادآور شد: آنچه امروز بیشتر شهروندان به آن احتیاج دارند، داشتن شهری زیبا در راستای توسعه ای پایدار بوده که در این راستا شهرداری منطقه ۶ کرج اهتمام ویژه ای برای اجرای طرح های مختلف با هدف ایجاد فضای شهری آرام، زیبا و پاکیزه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *