• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۰۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

بازدید نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج از پروژه های عمرانی منطقه ۷ کرج

روتیتر: نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج با حضور در منطقه ۷ شهرداری این کلانشهر از پروژه های عمرانی در حال اجرای این منطقه بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت آنها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،مریم قهرمانی با حضور در منطقه ۷ شهرداری کرج از پروژه های عمرانی در حال انجام واقع در انتهای خیابان پیروزی، سه راه رجایی شهر ، بلوار انرژی اتمی ، خیابان شهید منصوری ، پارک های صد هکتاری و  نرگس بازدید به عمل آورد.

نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج در روند این بازدید، عنوان کرد: امید است با بهره برداری کامل از پروژه های مذکور در سطح منطقه، موجبات رضایتمندی و آسایش شهروندان فراهم شود و با این اقدامات مشکلات موجود در زمینه تردد و عبود و مرور مردم مرتفع گردد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از پروژه تعریض و آزاد سازی ادامه بلوار شهید مطهری و اجرای عملیات جدول گذاری و آسفالت، اظهار داشت: رسیدگی به موضوع آزادسازی ادامه این بلوار به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان ساکن در منطقه ۷ شهرداری کرج باید به طور ویژه از سوی مسئولان ذیربط منطقه پیگیری شود و به منظور استفاده مردم هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

قهرمانی افزود: ارتقای خدمات رسانی به شهروندان در این منطقه نیازمند نگاه ویژه مسئولان ارشد شهری است که دستگاه‌های اجرایی باید در این زمینه کمر همت بسته تا برخی از مشکلات موجود را در راستای کسب رضایتمندی شهروندان و داشتن شهری آباد مرتفع سازند.

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج نیز طی این بازدید با اشاره به افزایش خدمات دهی عمرانی و رفاهی در سطح این منطقه، یادآور شد: این امر از سوی مدیران اجرایی منطقه با جدیت پیگیری می شود که این امر نشان می دهد مسئولان نسبت به مطالبات و نیازهای مردم بی‌تفاوت نبوده و در راستای مرتفع شدن خواسته های آنها برنامه های ویژه ای را طبق الویت های مشخص در دستور کار خواهیم داشت.

علیرضا کیان بیان کرد: پروژه عمرانی ادامه بلوار شهید مطهری نیز اکنون در حال اجرا می باشد که تلاش ها بر آن است تا با همکاری نیروهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج، هر چه سریعتر این پروژه را به مرحله بهره برداری برسانیم.

وی گفت: پروژه عمرانی مذکور به موازات خیابان شهید میرزایی پرور، روبروی ضلع جنوبی شهرداری منطقه ۷ کرج و خیابان گلستان یک (بلوار بیهقی) در حال اجرایی شدن می باشد که این محدوده از شریان های اصلی شرق به غرب شهر کرج به حساب می آید.

این مسئول در پایان اضافه کرد: اجرای این عملیات در مراحل پایانی بوده و در آینده ای نزدیک تقدیم شهروندان منطقه می شود و به کاهش بار ترافیکی هسته مرکزی شهر و کاهش زمان و هزینه سفر کمک شایان توجهی خواهد کرد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *