• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۳۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رییس جمهور:با افرادی که خارج از قانون حتی به بستگان من خدمت ارایه دهند برخورد می شود/ در شرایطی کاندیدا شدم که هیچ امیدی نداشتم

Byrotitr

مارس 30, 2014

روتیتر سید محمد مبرحبیبی : در حالی که یکی از مهمترین بحث های روز نحوره و شیوه انتصاب در دولت تدبیر و امید با توجه به وجود رویه خاص در دولت احمدی نژاد است ، دکتر روحانی رییس دولت تدبیر وامید تکلیف تمامی مسوولان را که در بین آنها برخی به دنبال سوء استفاده از فضای ایجاد شده برای انتصاب ها می باشند روشن کرده و برای آنها روشن ساخت که هیچ کس حق ندارد خارج از ضابطه حتی به بستگان وی خدمات و یا پستی دهد.
دکتر حسن روحانی تاکید کرد:به فامیل من هم خارج از ضابطه خدمات ندهید

معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در صفحه فیسبوکش این بخش از سخنان رییس جمهوری را از نخستین جلسه هیات دولت در سال ۹۳ منتشر کرد که «کسی حق ندارد به کسانی که مدعی هستند فامیل من اند خارج از ضابطه خدمتی ارایه دهد».

به گزارش پایگاه خبری و  تحلیلی روتیتر به نقل از نامه نیوز، در روایت ابتکار از این جلسه هیات دولت که ششم فروردین ماه جاری انجام شد و سایت الف آن را نقل کرده آمده است: دیروز رئیس جمهور در ابتدای اولین جلسه دولت در سال ۹۳ به دو نکته جالب اشاره کردند. یکی اینکه چنانچه افرادی مدعی فامیل بودن با بنده یا معاونینم و یا وزرا شدند، کسی حق ندارد خارج از قانون و ضابطه به آنها خدمتی ارایه دهد و هر کسی خارج از چارچوب قوانین خدمتی به ایشان ارائه دهد، با او بر خورد خواهد شد.
رییس جمهور گفت: من در شرایطی کاندیدا شدم که هیچ امیدی نداشتم، شرایط سخت بود و فقط با خدا معامله کردم و آمادگی داشتم که آبرو و جانم را برای کشور بگذارم. ایشان در ادامه، گزارشی از اقدامات و موفقیت های دولت ارائه دادند.
در بحث دیگر، دکتر روحانی گفتند: اگر کار خوبی انجام دادیم، این امر می تواند سبب محو شدن گناهان بشود.
چنانچه شهید هم گناهانش پاک می شود. البته این غیر از حق الناس است که داستان دیگری دارد.
اما در سایر موارد گناهان به گونه ای پاک می شود که فرشتگان کاتب هم آنها را فراموش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *