• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۰۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

ععسگری تاکید کرد: سهولت در رفت آمدهای شهری در ساختارهای تجاری لحاظ شود

Byrotitr

اکتبر 26, 2013

روتیتر:مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج تاکید کرد: سهولت در رفت و آمدهای شهری در ساختارهای تجاری باید به عنوان موضوعی مهم که حقوق شهروندی را به دنبال دارد، رعایت و لحاظ شود.

به گزارش روتیتر،علیرضا عسگری در گفتگو با کامنا  با بیان این مطلب افزود: سهولت در رفت و آمد مردم در معابر شهری امری مهم است که این امر علاوه بر نیاز داشتن به توجه مسئولین متولی، نیازمند دقت جدی شهروندان به ویژه صاحبان املاک و بناهای تجاری است.

وی گفت: بسیاری از اماکن تجاری به وضعیت معابر و پیاده های مشرف با اماکن خود دقت و توجه کافی ندارند و این امر خود باعث بروز مشکلات متعددی برای شهروندان و عابرین می شود.
عسگری با تاکید بر اینکه، هیچ مانعی نباید رفت و آمد عابرین و شهروندان را تحت تاثیر قرار دهد بر توجه جدی مسئولین به این مهم تاکید کرد و افزود: صاحبان اماکن تجاری نیز باید به جد این مهم را در نظر داشته باشند تا عابرین هنگام عبور از کنار مجموعه های تجاری دچار مشکل نشوند.

عسگری با بیان اینکه، خیابان ها و معابر سطح شهر کرج به واسطه واقع شدن در دامنه دارای شیب طبیعی می باشد، افزود: بر این اساس باید در ساخت و سازهای شهری آیتم هایی رعایت شود که این شیب به عنوان عارضه شهری بروز نکند.

بازدید معابر در منطقه به طور مستمر انجام می شود
مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج در ادامه با عنوان اینکه، بازدید از معابر سطح منطقه توسط عوامل ذیربط همچنین روابط عمومی انجام می شود، بیان کرد: این امر با هدف شناسایی مشکلات و معضلات موجود در معابر صورت می گیرد.

عسگری ادامه داد: بازدید از معابر و محله های سطح منطقه از ابتدای سال جاری در حال انجام است که در راستای این امر اداره عمران منطقه از وجود مشکلات موجود در پیاده رو ها، اماکن و معابر آگاهی می یابد.
وی افزود: پیاده روسازی و بهسازی معابر شهری که محلی برای تردد شهروندان می باشد از جمله مسائل مهم اداره عمران منطقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *