• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۰۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رییس شورای شهر کرج: اجتماع امروز تقدیر از افرادی است که منشاء وحدت بودند/ترافیک مهمترین دغدغه شهر

Byrotitr

اکتبر 29, 2013

روتیتر:دادگو: رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت : تجمع مسئولین گذشته و امروز شهر کرج و استان البرز تنها اجتماع تقدیر و تجلیل از کارگزارانی است که منشا وحدت و همدلی و نشانه تعامل مثبت در شهر بوده اند.

به گزارش روتیتر ،محمود دادگو در همایش تجلیل از خدمتگزاران استان البرز و کرج که پیش از ظهر امروز سه شنبه در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، با اعلام این مطلب اظهار داشت: امید است که این موقعیت کم نظیر و عالی برای استان و شهر تداوم یافته و تکرار شود.
دادگو به نقش تمامی خدمتگزاران این عرصه طی سالهای گذشته و امروز اشاره کرد و با نامبردن از جایگاههای مختلف استانی و شهری از تمامی این افراد قدردانی کرد.
وی خدمات استانداران اسبق و سابق البرز را که با توجه خاص به شورای اسلامی شهر و شهرداری تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف مدیریت شهری داشتند را قابل تقدیر دانست .
این مسئول از فعالیت سید علی آقازاده شهردار اسبق کرج با عنوان شهردار موفق شهر یاد کرد .
تعامل آقازاده با شورای چهارم
دادگو، تعامل آقازاده و اعضای شورای اسلامی شهر به مدت بیش از چهار سال را همسو با حضور به موقع و برنامه ریزی شده توسط مسئولین دانست.
وی از فعالیتهای صورت گرفته اعضا در دوره های مختلف شورای اسلامی شهر طی سالهای گذشته قدردانی کرد و مجموعه جلسات برگزار شده در دوره اول تا سوم شورا را هزار و ۱۵۶ جلسه عنوان کرد .
رئیس شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: این جلسات در قالب کمیسیونهای مختلف فرهنگی ، بودجه و عمران و… برگزار شد .
وی برگزاری جلسات دوره چهارم شورای اسلامی شهر را یادآورد شد با تاکید بر اهمیت شوراها کارکرد این مجموعه را مبنی بر توسل بر خدا و تاکید خداوند در قرآن به امر مشورت و اهمیت آن در قانون اساسی ذکر کرد و گفت: رهنمودهای رهبری و تاسیس جمهوری اسلامی بر مبنای رای مردمی نیز به شکل گیری شوراهای اسلامی کمک ویژه کرد.
لزوم مهندسی مجدد شهر در شورای چهارم
دادگو، اعتقاد به مهندسی مجدد شهر در شورای دوره چهارم را مورد تاکید قرارداد و اظهار داشت: مهندسی اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی از مهمترین رویکردهای این دوره است.
وی با بیان اینکه ترافیک شهر امروز در حالت بحران قرار گرفته خاطر نشان کرد: ترافیک در حال حاضر مهمترین مسئله در شهر است که چاره آن راه اندازی هر چه سریعتر قطار شهری کرج می باشد که متاسفانه به رغم تلاش و پیگیری نمایندگان  مجلس، توجهی به نیاز منطقه و اهیت احداث این طرح شده است.
وی در پایان به دغدغه های اصلی شهر اشاره کرد و ادامه داد: اصلاح ورودهای شهر توجه به تقاطعات غیرهمسطح، بافتهای فرسوده، سیمای شهری ، آموزش شهروندی و ارتقاء فرهنگی منطقه، تکریم ارباب رجوع شفاف سازی عملکرد و اصلاح ساختار نیروی انسانی از جمله مهمترین مواردی است که شورای اسلامی شهر در دوره چهارم به طور خاص و ویژه به آنها خواهد پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *