خرداد ۸, ۱۴۰۳

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/wwwrotitrir/public_html/wp-content/themes/morenews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

9 thoughts on “کم کاری در دو معاونت استانداری البرز/از رفت و آمد غیر قانونی یک فرد غیر مسوول به معاونت برنامه ریزی تا عدم باز پس گیری اموال دولتی از منصوبین غیر قانونی

  1. خیلی از افراد هستند که بدون قرارداد در بسیاری از جلسات مهم استانداری شرکت می کنند بپرسید بهتون میگن بد نیست یه آمار از حراست استانداری بگیرید ببینید چند نفر وابسته همینطوری مثل کارمند رسمی میان و میرن!!!!

  2. سلام وتشکر از گزارش واقعی شما عزیز گرانمایه
    موضوع رفت وآمد فردخاص درمعاونت واستقراردراتاق مجاور معاون برنامه ریزی وامر ونهی بی ادبانه به کارمندان با سابقه وخدم وتلاش برای اتهام سازی کم کاری وافترائ علیه کسانی که از نیات واهداف آنها در استان با خبر هستند.
    البته مدیران و افراد دیگری هم در حوزه برنامه ریزی وبودجه هستند که به واسطه اقدامات آنها وارائه راهکار های مالی برای پرداخت حقوقهای چند میلیونی و…تیم قبلی مدیران استانداری قابل ملاحظه است. که اخیرا با یک ترفندی وبا غصب یک جایگاه ارزشی در استانداری به دنبال حفظ خودش است.وهمچنین دسترسی به اسناد محرمانه دولتی مهمتر از اسناد مالی است.
    لطزفا در مورد سازمان همیاری شهرداری ها ودهیاریهای استان نیز گزارشی تهیه بفرمایید .
    که دلال پروژه برد برد و مدیران مسئله دار بیرون رانده شده ازشهرستان شهریار که به واسطه دوستی با سریزدی پست گرفته اند در استان البرز چه می خواهند خط مقدم این افتضاح هنوز به دنبال اقداماتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *